Przyczepy z zawieszeniem pnaumatycznym

przyczepy z zawieszeniem pneumatycznym

 

Dlaczego przyczepa z zawieszeniem pneumatycznym?

Przyczepa z zawieszeniem pneumatycznym ma niezwykle komfortowe osiągi, wyjątkową łatwość załadunku i rozładunku, a zarazem bezpieczne i niezawodne. W skrócie, jest to zwiastun przyszłości. Korzystanie z zawieszeniem pneumatycznego w przyczepach jest innowacyjny rozwiązaniem i nigdy wcześniej nie były dostępne na rynku Polskim.

aanhangwagen-kopen

Kontrola poziomu

Wszystkie przyczepy Tohaco posiadają kontrolę poziomu, który automatycznie dostosowuje się do ładunku. Elektroniczne sterowanie zapewnia, że przyczepa ma zawsze żadaną wysokość jazdy, niezależnie od ilości załadowanego towaru. Różnica poziomów pomiędzy obciążeń na lewo i prawo są korygowane. Więc podczas jazdy z ładunkiem lub bez, komfort jazdy pozostaje taki sam! Stała wysokość jazdy ma również korzystny wpływ na zużycie paliwa pojazdu ciągnącego.

Operacje zawieszenia pneumatycznego Tohaco

Czujniki wysokości są umieszczone po obu stronach podwozia. Te czujniki wysokości nieustannie mierzą wysokość jazdy przyczepy. Informacje te są przesyłane do elektronicznej jednostki sterującej, która następnie nakazuje sprężarce dopompowanie lub upuszczenie powietrza z miechów w zależności od sytuacji. Sprężarka jest wyposażona w osuszacz powietrza do bezawaryjnej pracy w różnych okolicznościach. Oprócz elektronicznego systemu zawieszenia kilka typów, na przykład przyczepy motocyklowe, mają korzystny cenowo obsługiwane ręcznie zawieszenie. Brak elektroniki, ale tak samo bezpieczne, o takich samych cechach jazdy i z regulacja wysokości jazdy.

Produkcja Tohaco

Tohaco jest produktem holenderskim, który jest w całości produkowane w Holandii. Zarówno konstrukcja podwozia i montaż odbywa się w naszym zakładzie. Dzięki współpracy z renomowanymi dostawcami, nasze przyczepy są zbudowane z najlepszych komponentów dostępnych na rynku.

Przyczepy z zawieszeniem pneumatycznym Tohaco

Przyczepy Tohaco są dostępne w różnych rozmiarach i nadaje się do różnych rodzajów transportu, na przykład motocykli, sprzętu, podnośników koszowych, palet lub samochodów. Inne wymagania, ładowności lub wymiary? Zapraszam do złożenia zapytania o możliwości lub poprosić o  kosztorys lub jazdę próbną.

 

tohaco-machinetransporter-lichtgeveerd-7

tohaco-autotransporter-lichtgeveerd-4

Potrzebujesz oferty teraz?

POPROŚ O OFERTĘ

WIĘCEJ INFORMACJI?

Ściągnij ulotkę

Potrzebujesz oferty teraz?

POPROŚ O OFERTĘ