Przyczepa do transportu maszyn

Przyczepa do transportu maszyn z zawieszeniem pneumatycznym

Dlaczego przyczepa z zawieszeniem pneumatycznym?

Przyczepa z zawieszeniem pneumatycznym ma niezwykle komfortowe osiągi, wyjątkową łatwość załadunku i rozładunku, a zarazem bezpieczne i niezawodne. W skrócie, jest to zwiastun przyszłości. Korzystanie z zawieszeniem pneumatycznego w przyczepach jest innowacyjny rozwiązaniem i nigdy wcześniej nie były dostępne na rynku Polskim.

Niezwykle wygodne osiągi ze względu na zawieszenie pneumatyczne

Przyczepa do transportu maszyn  z zawieszeniem pneumatycznym zapewnia niezwykle komfortowe właściwości jezdne, ponieważ przyczepa zawsze będzie zawieszona w najlepszy możliwy sposób, z ładunkiem lub bez ładunku! System zawieszenia pneumatycznego "filtuje" nierówności w nawierzchni drogi, w wyniku czego mniej drgań zostaje przeniesione na samochód i pasażerów pojazdu ciągnącego. Niski środek ciężkości i obciążenia pomiędzy kołami powoduje, iż przyczepa staje się bardzo stabilna i bardzo bezpieczna. Nawet przy większych obciążeniach, takich jak podnośniki koszowe.

Wyjątkowo dobre trzymanie się drogi tej wyjątkowej Przyczepa do transportu maszyn

System zawieszenia pneumatycznego w połączeniu z niskim środkiem ciężkości i specjalnie dostosowanymi amortyzatorami zapewniają lepszą przyczepność oraz bardziej stabilny tor pojazdu. Co więcej, będzie to powodować mniejsze zużycie opon. Podskoki i drgania na złej nawierzchni drogi w konwencjonalnej przyczepie przechodzi do przeszłość. Jazda testowa przekona Cię, że holowanie przyczepy z zawieszeniem pneumatycznym nowym komfortowym i bezpiecznym doświadczeniem.

aanhanger-hoogwerker-te-koop

Unikalna łatwość podczas załadunku i rozładunku

Z jednym naciśnięciem przycisku podłoga ładunkowa ma regulowaną wysokość i może być praktycznie całkowicie opuszczona. Kąt załadunku jest bardzo mały, a zatem załadowanie maszyny i urządzenia z niskim prześwitem nie jest problemem. Wózek paletowy, kontener rolkowy lub podnośnik można łatwo wkładać i wyjmować z tej przyczepy. Ponieważ korzystanie z ramp załadunkowych lub najazdów jest już przeszłością, nie jest potrzebna tak duża ilość miejsca do załadunku i rozładunku.

Przyczepa do przewozu maszyn Tohaco

Transporter maszyn Tohaco jest dostępny w różnych rozmiarach. Zobacz więcej zdjęć i specyfikację transportera maszyn Tohaco. Zapraszam do zamówienia kosztorysu lub na jazdę próbną.

 

tohaco-machinetransporter-lichtgeveerd-1

tohaco-machinetransporter-lichtgeveerd-5

Potrzebujesz oferty teraz?

POPROŚ O OFERTĘ

WIĘCEJ INFORMACJI?

Ściągnij ulotkę

Potrzebujesz oferty teraz?

POPROŚ O OFERTĘ