Potrzebujesz oferty teraz?

POPROŚ O OFERTĘ

PRZYCZEPA DO PRZEWOZU MOTOCYKLI 

Przyczepa do przewozu motocykli z zawieszeniem pneumatycznym

Szukasz nowego sposobu transportu motocykla? Nie szukaj dalej i zobacz zwiastun przyszłości: transporter motocykl z zawieszeniem pneumatycznym przez Tohaco.

Niezwykle wygodne osiągi ze względu na zawieszenie pneumatyczne

Przyczepa motocyklowa z zawieszeniem pneumatycznym zapewnia niezwykle komfortowe właściwości jezdne, ponieważ przyczepa zawsze będzie zawieszona w najlepszy możliwy sposób, z ładunkiem lub bez ładunku! System zawieszenia pneumatycznego "filtuje" nierówności w nawierzchni drogi, w wyniku czego mniej drgań zostaje przeniesione na samochód i pasażerów pojazdu ciągnącego.

Wyjątkowo dobre trzymanie się drogi tej wyjątkowej przyczepy motocyklowej

System zawieszenia pneumatycznego w połączeniu z niskim środkiem ciężkości i specjalnie dostosowanymi amortyzatorami zapewniają lepszą przyczepność oraz bardziej stabilny tor pojazdu. Co więcej, będzie to powodować mniejsze zużycie opon. Podskoki i drgania na złej nawierzchni drogi w konwencjonalnej przyczepie przechodzi do przeszłość. Jazda testowa przekona Cię, że holowanie przyczepy z zawieszeniem pneumatycznym nowym komfortowym i bezpiecznym doświadczeniem.

motortransporter-tohaco-motoraanhanger

Wyjątkowo łatwe ładowanie bez ramp załadunkowych

Podłoga ładunkowa przyczepy motocyklowej jest regulowana za pomocą jednego naciśnięcia przycisku. Kąt wjazdu jest bardzo mały, dzięki czemu można łatwo i przede wszystkim bezpieczne wjechać motocyklem na przyczepę. Ponieważ korzystanie z ramp załadunkowych lub dodatkowych najazdów jest już przeszłością, potrzebna jest mniejsza przestrzeń do wprowadzenia motocykla na przyczepę. Podłoga ładunkowa może być łatwo dostosowana do ustalonej wysokości jazdy.

Transporter motocykli Tohaco

Transporter motocykli Tohaco łączy wszystkie wymagania dla bezproblemowego transportu motocykla. Transporter został opracowany we współpracy z doświadczonymi motocyklistami. Przeczytaj więcej o przyczepie  Tohaco tutaj. Zapraszam na jazdę próbną.

motortrailer_4

motortransporter-aanhanger_45

WIĘCEJ INFORMACJI?

Ściągnij ulotkę

Potrzebujesz oferty teraz?

POPROŚ O OFERTĘ