PRZYCZEPY TOHACO

Poznaj przyczepy przyszłości

Jest to powszechnie stosowane rozwiązanie w świecie samochodów ciężarowych i osobowych: zawieszenie pneumatyczne aby ułatwić wygodne transportu. Przyczepy Tohaco są wynikiem lat doświadczeń w branży transportowej. Po gruntownym procesie rozwoju, Tohaco udało się stworzyć przyczepę, która łączy w sobie niezwykle łatwy załadunek z  komfortem jazdy. Ponieważ zawsze będziesz jeździć z właściwą wysokością zawieszenia, wiele zmartwień dotyczące transportu stało się przeszłością. Nasze przyczepy Tohaco dodaje nowy wymiar do terminu łatwy transport. Będzie trudno poczuć, że jedziesz z przyczepą.

Udana formuła Tohaco

Przyczepy Tohaco są unikalne na trzy sposoby: komfort, bezpieczeństwo i łatwy załadunek. Wszystkie nasze przyczepy oferują wyjątkowe korzyści wszystkich trzech aspektów. Strona ma dostarczyć informacji na temat technologii, która znajduje się w samym sercu naszych innowacyjnych przyczep. Czy wiesz na przykład, że nasze zawieszenie pneumatyczne automatycznie dostosowuje się do ciężaru ładunku za pomocą kontroli poziomu, niezależnie od powierzchni ładunkowej lub drogi? Przekonaj się sam i poprosić o jazdę próbną! Jazda z przyczepą nabierze zupełnie nowego wymiaru. Każda przyczepa Tohaco posiada jednostkę sprężarki z osuszaczem powietrza, aby zapobiec kondensacji pary w systemie. System zawieszenia pneumatycznego został sprawdzony i z powodzeniem wykorzystywany na przykład w  luksusowych samochodach, samochodach dostawczych i w sektorze camperów.

Różne konfiguracje

Tohaco może być dostarczany w różnych konfiguracjach. Zamknięta skrzynia, wyposażony w plandekę, boczne według potrzeb klienta.

Wybór układu zawieszenia

Możemy zaoferować przyszłemu użytkownikowi wiele opcji: w pełni elektroniczny układ zawieszenia, innowacyjny i niezawodny lub system z kompresorem dobrej jakości z osuszaczem powietrza, elektroniczną kontrolą wysokości , sprężarką powietrza i z  własnym akumulatorem trakcyjnym.

System zawieszenia TV

Nasza najnowsza innowacja. W dogodnej cenie, sterowanie ręcznie, a jednak ten sam komfort jazdy, w pełni regulowana wysokość i równie bezpieczne.

Potrzebujesz porady?

Prosimy o kontakt z naszym zespołem specjalistów, aby zapewnić informacji na temat przyczep z zawieszeniem pneumatycznym, aby sprostać Państwa wymaganiom. Optymalna łatwość transportu jest w zasięgu naszych możliwości z przyczepami z naszej oferty.

WIĘCEJ INFORMACJI?

Ściągnij ulotkę

Wygodna

Jazda jest bardzo wygodna ze względu na niezależne zawieszenie pneumatyczne. Jazda z przyczepą Tohaco nigdy nie będzie taka jak kiedyś. Nasze przyczepy oferują wyjątkowy komfort jazdy.

Więcej informacji


Bezpieczneństwo

Ze względu na bardzo niski środek ciężkości i możliwie najlepszą wysokość zawieszenia w każdym czasie, jazda z naszymi przyczepami jest nie tylko wygodna, ale bardzo bezpieczna.

Więcej informacji


Łatwy załadunek

Podłoga może być obniżona w całości wiec ładunek może być łatwo załadowany. Korzystanie z rampy lub wózka widłowego staje się przeszłością.

Więcej informacji

PRZYCZEPY TOHACO

Tohaco - Przyczepy do przewozu maszyn

Tohaco - Przyczepa do przewozu motocykli

Tohaco- Laweta samochodowa

Potrzebujesz oferty teraz?

POPROŚ O OFERTĘ